Váš interiér navrhneme a vybavíme kompletně od podlah přes koupelnu, kuchyň, obývák, předsíň, a to včetně dveří  a schodů. Dodávka a odborná montáž veškerého sortimentu je u nás samozřejmostí.

Jsme kreativní a umíme se přizpůsobit potřebám a možnostem našich klientů. Prostory vybavíme na klíč za použití přírodních materiálů a designových prvků. Jdeme s dobou a při realizacích pracujeme s nejnovějšími technologiemi, které jsou na trhu k dispozici. Neustále se odborně rozvíjíme a proto můžeme být v jednotlivých oblastech výroby a poskytování služeb specialisty.

Naše spolupráce se zákazníky je založena na individuálním přístupu a flexibilitě. Sejdeme se s Vámi v prostorách určených k úpravám v jakoukoliv dobu a navrhneme ideální řešení interiéru tak, aby splňoval veškerá Vaše přání a požadavky a zároveň byl maximálně funkční.

Nemáte zatím úplně jasno, jak by měl Váš nový interiér vypadat a zda se do změn vůbec pustit? Přijďte se inspirovat do našich schowroomů, otevřeno máme denně od 10 – 19 hodin.

Náš pracovní tým

Radovan Prágr Kontaktujte mne
+420 725 111 838 obchod, realizace, administrativa